| Model | MG1800SJW |
| Snaga | 500 W nominalno, 1800 W blokirano |
| Kapacitet mljevenja | 2,2 kg/min |
| Diskovi | nerđajući čelik 4 mm / 8 mm |
| Ostalo | 3 nastavka za punjenje kobasica, 3 nastavka za sjeckanje povrća, Sokovnik |
| Boja | Crna / bijela |
| Garancija | 24 mjeseca/mjeseci |
Mašine za mljevenje mesa
Mašina za mljevenje mesa GORENJE MG1800SJW
Availability:
Na stanju
- Diskovi za mljevenje: nerđajući čelik 4 mm / 8 mm