| 📺 Model | Vivax CHO‑60PT100T X |
| 🏗 Tip | Ugradbena teleskopska napa |
| ⚡ Snaga motora | 100 W |
| 🌀 Brzine / protok zraka | 2 razine, do cca 289 m³/h |
| 🔇 Nivo buke | 55 / 64 dB (min / max) |
| 💡 Osvjetljenje | LED (2 × 1 W) |
| 🧼 Filtri | 3‑slojni aluminijski filteri masti (perivi) |
| 🔌 Odvod / Priključak zraka | Ø 120 mm (12 cm) |
| 📐 Dimenzije (Š × V × D) | 59,5 × 17,6 × (30‑42) cm |
| 🎨 Materijal / Boja | Nerđajući čelik / Inox (srebro) |
| 📊 Energetska klasa | D |
| 🔌 Napajanje | 220‑240 V AC |