| Model | MFQ36450S |
| Snaga motora | 450W |
| Broj brzina | 5 radnih brzina + TURBO |
| Posuda | n/a |
| Nastavci za miješanje | 2 nastavka |
| Dodaci | Univerzalna sjeckalica |
| Boja | Bijela / siva |
| Garancija | 24 mjeseca/mjeseci |
Mikseri
Mikser BOSCH MFQ36450S
Availability:
Na stanju
- Snaga motora: 450W
- Broj nastavaka za miješanje: 2 + Univerzalna sjeckalica
- Boja: Bijela / siva
- Garancija: 24 mjeseca
119.91 KM 133.23 KM
Na stanju
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | BOSCH |
| Tip miksera | Ručni mikser |
Nosač za tv BRATECK ANF-1 32"-55"
NAPA BEKO CTB 6407 W