| Model | TM53EP11‑1832IHWT |
|---|---|
| Klasа energije | A+++/A++ |
| Kapacitet hlađenja | 18 000 BTU (~5,3 kW) |
| Kapacitet grijanja | 19 000 BTU (~5,6 kW) |
| Rashladno sredstvo | R32 |
| SEER / SCOP | 8,5 / 4,6 A+++ |
| Buka – unutra | 22 dB |
| Potrošnja godišnje | Hlađenje 220 kWh, grijanje 1 400 kWh |
| Wi‑Fi kontrola | Da |
| Radni raspon | –15 °C…+50 °C (hl), –25 °C…+24 °C (gr) |
Klima uređaji
Tesla klima TM53EP11‑1832IHWT
Availability:
Na stanju
- UV‑svjetlo uništava viruse i bakterije za čistiji zrak
- Noćni režim smanjuje ili povećava temperaturu za 1 °C po satu tijekom prva 3 h
- Samočišćenje se odvija na 56 °C, sprečava mikrobni rast